Dr Cyj – pierwsza na świecie terapia peptydowa na włosy i skórę głowy

Dr Cyj – pierwsza na świecie terapia peptydowa na włosy i skórę głowy.
Peptydowa terapia na włosy i skórę głowy z wykorzystaniem preparatu DR CYJ hair filler to absolutnie innowacyjna metoda wspomagająca porost włosów. Dedykowana jest osobom mającym problemy z jakością włosów lub ich wypadaniem oraz dotkniętych łysieniem plackowatym. Wyjątkowość tej metody polega na stopniowym uwalnianiu składników aktywnych – dzięki temu komórki macierzyste w cebulce włosowej są odżywiane pobudzane przez długi czas.

Jak działa peptydowa mezoterapia preparatem Dr Cyj?
Preparat do mezoterapii jest mieszaniną bogatą w siedem opatentowanych peptydów, którym towarzyszy kwas hialuronowy. Zabieg polega na wprowadzeniu w skórę głowy składników biologicznie aktywnych metodą mezoterapii igłowej. Dzięki temu substancje te są aplikowane w bezpośrednim sąsiedztwie mieszków włosowych i dokładnie tam, gdzie należy poprawić odżywienie i dotlenienie tkanek. Kwas hialuronowy zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry i stymulację zawartych w tej tkance fibroblastów. Ponadto ułatwia transport aktywnych peptydów głęboko w skórę.

Jakie efekty daje mezoterapia preparatem Dr Cyj?
Zabieg stymuluje wzrost włosów oraz nawilża i wzmacnia od wewnątrz skórę głowy. Udowodniono też, że zabezpiecza przed wypadaniem włosów, gdyż hamuje aktywność odpowiedzialnych za to genów. Po kuracji złożonej z serii zabiegów preparatem Dr Cyj skóra głowy jest odpowiednio ukrwiona i nawilżona, a cebulki włosowe zmobilizowane do wytwarzania nowych włosów.

Zadaj mi pytanie lub umów się na konsultacje. Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.