O mnie

Dr Elżbieta Techmańska

– lekarz medycyny estetycznej oraz stomatolog, doświadczony praktyk i specjalistka w dziedzinie medycyny anty-aging; absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PMTEiAA).

Jako pasjonatka swojego zawodu, nieustannie pogłębia wiedzę z zakresu najnowszych technologii wykorzystywanych w medycynie estetycznej, często uczestniczy w prestiżowych konferencjach naukowych w Polsce i na świecie, a swoje doświadczenie kliniczne poszerza w pracy na gruncie krajowym i za granicą.

Współpracuje z mediami, pisząc eksperckie artykuły na temat urody w kontekście medycyny estetycznej, jej teksty pojawiły się m.in. w:

  • „Cosmopolitan”,
  • „Twoim Stylu”,
  • „Urodzie życia”.

Jako specjalistka od wyglądu, stawia na naturalność i profilaktykę przeciwstarzeniową. W komunikacji z klientem podkreśla znaczenie aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia jako niezbędnego wsparcia dla zabiegów medycznych poprawiających urodę.

Prywatnie miłośniczka jogi oraz sportów wodnych, przede wszystkim – surfingu. Propaguje zdrowe, holistyczne podejście do medycyny”

Rekomendacje

U dr. Techmańskiej najbardziej cenię sobie zdroworozsądkowe podejście do upiększania wypełniaczami. Nasze pierwsze spotkanie polegało na dość szczegółowej rozmowie o tym, jakie są moje oczekiwania oraz co w tym kierunku można zrobić, aby wszystko wyglądało naturalnie i pomogło uzyskać świeży, wypoczęty i lekko odmłodzony wygląd, a nie efekt sztucznej maski. Wszystkie zabiegi dr Techmańska wykonuje w profesjonalny sposób, dba o comfort pacjenta, atmosferę, informuje o przebiegu zabiegu, użytych preparatach oraz dba, aby pacjentka od razu umówiła się na wizytę kontrolną. Nigdy nie miałam żadnych powikłań związanych z zabiegami i zawsze jestem zadowolona z ich efektów. Dr Techmańska jest zresztą sama najlepszą wizytówką swoich zabiegów!”

Jestem pacjentką dr Techmańskiej od dawna, wykonywałam u niej wiele różnych zabiegów i za każdym razem byłam równie zadowolona. Pani doktor jest niezwykle profesjonalna, ma indywidualne podejście do pacjenta, dobiera zabiegi odpowiednie do potrzeb i pożądanych rezultatów, nie narażając nigdy pacjenta na niepotrzebne zabiegi i wydatki. Bardzo ważny dla mnie jest fakt, że jest ona zwolenniczką naturalnych rezultatów i delikatnego poprawiania urody, stawiając przede wszystkim na prewencję przeciwwyważeniową. Poza wysoką wiedzą merytoryczną i widocznym doświadczeniem Pani doktor ma również świetne podejście do pacjenta i potrafi z nim nawiązać od pierwszej wizyty bardzo dobry kontakt, co daje poczucie bezpieczeństwa i wzbudza zaufanie. Z pełnym przekonaniem polecam usługi Pani doktor swojej rodzinie i znajomym