Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym – wampirzy lifting w służbie urody

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym – wampirzy lifting w służbie urody
Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym, popularnie określana jako wampirzy lifting, polega na podaniu do skóry odżywczego koktajlu osoczowego z własnej krwi pacjenta/pacjentki. Osocze jest bogate w peptydy, które pobudzają i przyspieszają procesy regeneracyjne oraz rewitalizujące w ciele. Ponieważ pochodzi od pacjenta, któremu później jest aplikowane, nie ma ryzyka odrzutu preparatu i wystąpienia reakcji alergicznej.

Wampirzy lifting – jak to działa?
Procedura rozpoczyna się od pobrania krwi. Po wymieszaniu próbki ze środkiem zapobiegającym krzepnięciu, krew poddaje się wirowaniu w celu oddzielenia krwinek. Do mezoterapii wykorzystuje się resztę materiału biologicznego, czyli osocze bogate w czynniki wzrostu i peptydy wraz z płytkami krwi. Po dodaniu płynu aktywującego płytki krwi gotowy preparat jest umieszczany w skórze głowy metodą mezoterapii igłowej.

Jakie są efekty mezoterapii osoczem bogatopłytkowym?
Odżywienie i lepsze ukrwienie oraz dotlenienie i pobudzenie wzrostu włosów – to najistotniejsze korzyści zabiegu. Następuje pobudzenie sił witalnych oraz przebudowa włókien kolagenowych, czego rezultatem jest wzrost gęstości skóry, redukcja zmarszczek i poprawa kolorytu cery.

Zadaj mi pytanie lub umów się na konsultacje. Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.