Terapia LaseMD

ŚWIATOWA NOWOŚĆ –  rewolucyjna platforma zabiegowa laseMD nazywana również  mezoterapią laserową/mezoterapią światłem.

Odmłodzenie i odświeżenie skóry, skóra miękka jak u dziecka- efekt baby soft skin!

LASEMD to połączenie sprawdzonej i wykorzystywanej  od wielu lat technologii lasera tulowego z nowatorskimi rozwiązaniami podawania kosmeceutyków Jeden z liderów sprzętu w technologii laserowej , firma Lutronic  wprowadziła tę platformę zabiegową z laserem tulowym pod nazwą LASEMD

Składa się ona z lasera tulowego – laser nieablacyjnego  i specjalnie przygotowanych do zabiegów ampułek ze składnikami aktywnymi.

LaseMD to  ultraprecyzyjna technologia laserowa połączona  z zastosowaniem kosmeceutyków, o optymalnej ilości aktywnych składników. Dzięki temu możemy osiągnąć maksymalny, najlepszy efekt bez żadnego dyskomfortu dla pacjenta.

Skóra staje się zdrowa od środka.

JAK DZIAŁA  LASEMD?

Wiązka lasera tworzy czasowo w naskórku kanaliki, przez które wtłaczane są odpowiednio dobrane do potrzeb skóry kosmoceutyki.

Połączenie zabiegu laseroterapii i mezoterapii daje bardzo dobre efekty. Po zabiegu, nie ma widocznych śladów po nakłuciach jak przy standardowej mezoterapii.Brak jest też obrzmienia jak po typowych zabiegach laserowych, a zaczerwienienie  bardzo szybko znika.

Terapia LASEMD jest idealna dla osób, które chcą skorzystać z dobrodziejstw lasera i mezoterapii w jednym zabiegu , bez uciążliwych efektów pozabiegowych.Dla osób, które nie są gotowe na agresywne zabiegi laserowe z obawy przed bólem, efektami ubocznymi czy po prostu nie mogą sobie pozwolić na “wyłączenie” z normalnego rytmu życia( np.zawodowego)

Laser LaseMD ma rejestrację jako medical device – do podawania leków i dermokosmetyków.

Jest urządzeniem bardzo bezpiecznym .

CZY ZABIEG JEST BOLESNY?

Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga znieczulenia,jest komfortowy dla pacjenta. Odczucia pacjenta to delikatne mrowienie,wielu pacjentów uznaje je nawet za przyjemne i odprężające.

JAK DŁUGI JEST CZAS POWROTU SKÓRY DO STANU SPRZED ZABIEGU?

W zależności od zastosowanej energii i preparatu zaczerwienienia nie ma wcale, albo jest niewielkie i ustępuje po 5 godzinach.

Przy mocniejszych parametrach znika maksymalnie po 24 godzinach. Można przykryć je makijażem Nie ma okresu gojenia się po zabiegu.Pacjent po zabiegu krótko dochodzi do siebie.

JAK DŁUGO TRWA ZABIEG?

Czar trwania zabiegu to standardowa do 30 minut.

JAKA JEST REKOMENDOWANA ILOŚĆ ZABIEGÓW?

Ilość zabiegów zależy od stanu wyjściowego skóry i oczekiwań pacjenta. Standardowo kuracja obejmuje 3-6 zabiegów w odstępach tydzień-10 dni. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Szczególnie zauważalna poprawa kolorytu skóry.

Stan skóry będzie się poprawiał z zabiegu na zabieg. Szczególnie spektakularne efekty osiąga się stosując terapię LASEMD w walce z przebarwieniami.

DLA KOGO TERAPIA LASEMD?

Idealny zabieg dla osób, które chcą poprawić:

 • napięcie i strukturę skóry i gęstość skóry
 • niedoskonałości skóry w postaci drobnych zmarszczek, przebarwień posłonecznych
 • stan skóry szyi i dekoltu

Dla osób, którym zależy na

 • wyrównaniu kolorytu skóry i rozjaśnieniu skóry

JAK WYGLĄDA ZABIEG

Światłowodowy laser tulowy 1927nm , w ciągu 6 minutowego zabiegu generuje tysiące mikroimpulsów. Kierowane one są bardzo precyzyjnie, za pomocą skanera , na skórę, powodując czasowe otwarcie bariery naskórkowej( kanaliki w naskórku zamykają się w ciągu 1-3 godzin) Przez wygenerowane za pomocą lasera kanaliki w naskórku, w drugiej części zabiegu swobodnie przenikają kosmeceutyki, zostająć zabudowane pod naskórkiem, co zapewnia maksymalną, 100% biodostępność.

W zależności od problemu i potrzeb skóry stosowany jest 1 z 6 kosmeceutyków:

 1. VC Witamina C
  Jeden z najsilniejszych , naturalnie występujących antyoksydantów, niezbędny do syntezy kolagenu.Pomoga w procesach odbudowy skóry po nadmiernej ekspozycji na słońce.

  Przywraca skórze młody i zdrowy wygląd.

  Stężenie-10%

 1. VA Witamina A -Retinol
  Naturalny, o potwierdzonym badaniami ,składnik pozwalający cofnąć czas starzejącej się skórze. Działa poprzez regulację genów- zwiększa ekspresję genową, pomagając keratynocytom w warstwie podstawnej naskórka przekształcić się w dojrzałe komórki naskórka.

  Stężenie- 2500jm.

 1. TA Kwas traneksamowy
  Używany od lat w chirurgii plastycznej, pozabiegowo, na blizny pooperacyjne.Jego niestandardowe działanie uboczne, zauważone przez lekarzy praktyków, pozwoliło stosować go w walce z melasmą/przebarwieniami

  Stężenie-1,2%

 2. RS Resweratrol . 95% czysty Reswerarol ze skórek ciemnych winogron i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy. Zawartość resweratrolu w jednej ampułce RS jest w przybliżeniu taka jak w 500 butelkach czerwonego wina!.

  Resweratrol chroni skórę przed fotostarzeniem, niweluje niebezpieczne działanie promieniowania UV.

  Stężenie 7,5%

 3. SC Białka czynne komórek macierzystych. Pomagają w aktywacji odbudowy i odmłodzenia skóry przez wspomaganie syntezy kolagenu i elastyny.

  Stężenie -20%

 4. CK Białka czynne komórek macierzystych i czynniki wzrostu KGF- czynnik wzrostu keratynocytów.

  Działanie silnie odmładzające i regenerujące skórę.

  Stężenie-20%

Ampułki skomponowane są na zasadzie minimalistycznego, precyzyjnie dobranego składu.Zawierają jedynie aktywne cząsteczki opakowane w kilka warstw liposomów.Każda ampułka zawiera nie więcej niż 10 składników, przygotowywane są one  i aktywowane z fazy suchej do ciekłej  bezpośrednio przed zabiegiem. Zapewnia im to najwyższą świeżość i efektywność.

Zalety  zabiegu laserem LaseMD

 • bardzo krótki okres gojenia. Już po 5 godzinach od zabiegu nie ma śladu zaczerwienienia, obrzęku na powierzchni skóry.
 • od razu po zabiegu można wrócić do swoich codziennych aktywności.
 • synergistyczne działanie lasera i kosmeceutyków
 • Jedyny laser, który minimalnie inwazyjnie przygotowuje skórę do szybkiego i efektywnego wchłaniania kosmeceutyków.