SCIZER – najnowsza metoda redukcji tkanki tłuszczowej

SCIZER to najnowocześniejsze rozwiązanie na redukcję tkanki tłuszczowej i wymodelowanie sylwetki. Działa precyzyjnie, a co najważniejsze – wystarczy tylko jeden zabieg, aby uzyskać widoczne efekty, których nie da się osiągnąć innymi metodami, czyli zmniejszenie wymiarów o jeden rozmiar.

 Kiedy wydawało się, że inżynierowie nie wymyślą już żadnej innowacji po tak dobrym rozwiązaniu, jakim jest ULTRAFORMER, powstał SCIZER. Traktowany jak młodszy brat tego pierwszego, jest urządzeniem, które znakomicie sprawdza się tam, gdzie gromadzą się zasoby trudnej do usunięcia tkanki tłuszczowej czyli na brzuchu, w talii i biodrach, na udach i pośladkach, i tam, gdzie pojawia się cellulit.

Jak działa SCIZER?

SCIZER, podobnie jak ULTRAFORMER, działa w oparciu o emisję zogniskowanej wiązki ultradźwięków o wysokiej intensywności (z ang. HIFU – High Intensity Focused Ultrasound). Ultradźwięki emitowane są przez dwie głowice, które pełnią jednocześnie rolę skanera. Z optymalną mocą przenikają skórę i docierają do leżącej pod nią tkanki tłuszczowej. Tam zogniskowana energia wiązki prowadzi do tymczasowego przegrzania tkanki tłuszczowej na ściśle kontrolowanym obszarze. W efekcie niszczona jest błona komórkowa adipocytów (komórek tłuszczowych), co skutkuje śmiercią tych komórek. Innowacyjność SCIZERa polega na tym, że w przeciwieństwie do innych urządzeń z głowicami emitującymi HIFU, tu ultradźwięki docierają na całej powierzchni poddawanej działaniu skanera na tę samą głębokość (w zależności od ustawień głowicy: na 9 lub 13 mm), a nie, jak w innych urządzeniach – najgłębiej na środku pola skanowanego i płytko po jego bokach. Redukcja tkanki jest zatem przy zastosowaniu SCIZERa bardzo równomierna.

Tłuszcz i pozostałości adipocytów ulegają fizjologicznemu wchłonięciu. Cały proces trwa ok. 18 tygodni, ale pierwsze efekty pojawiają się krótko po zabiegu, natomiast na rezultat ostateczny warto czekać.

Jakie korzyści przynosi zabieg z użyciem SCIZERa?

To przede wszystkim natychmiastowa, równomierna redukcja ilości podskórnej tkanki tłuszczowej, wysmuklenie sylwetki oraz redukcja cellulitu. Wszystko to bez rozciągania skóry, ale przy okazji ze stymulacją, która poprawi jej jędrność – bo wiązka HIFU, przechodząc przez tkanki, świetnie aktywuje fibrocyty do wytwarzania nowych zasobów kolagenu. Białko to, jak wiadomo, stanowi podstawę jędrności tkanek. Równolegle do ujędrnienia ciała, postępować będzie jego wysmuklanie – będzie to skutek stopniowego usuwania z organizmu pozostałości po zniszczonych komórkach tłuszczowych.

Zadaj mi pytanie lub umów się na konsultacje. Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.