APTOS na okolice oka – zyskaj świeże spojrzenie

APTOS to skuteczny, minimalnie inwazyjny system złożony z nici i technik ich umieszczania pod skórą. Dzięki niciom APTOS można wykonywać zabiegi upiększające, ujędrniające i rewitalizujące tkanki w okolicy oczu.

Wykorzystuje się je do:

  • unoszenia brwi; –
  • unoszenia i ujędrniania powiek; –
  • modelowania doliny łez; –
  • likwidacji zmarszczek i tzw. kurzych łapek; –
  • odmładzania spojrzenia.

Jak działają nici APTOS?
Do zabiegów w okolicy oczu stosuje się biodegradowalne nici z wypustkami lub gładkie, proste albo spiralne z linii Excellence, Nano Excellence, Light Lift. W celu uniesienia i wymodelowania brwi nici umieszcza się w tkankach na skroniach lub nad łukiem brwiowym. Aby unieść lub ujędrnić powieki, nici aplikuje się wokół oczu. Aby zlikwidować zmarszczki i kurze łapki, nici APTOS zagłębia się w tkanki z boku oczu. Nici, poza wzmocnieniem i natychmiastowym liftingiem miejsc, w których zostały zamocowane, pobudzają fibroblasty do wytwarzania kolagenu i elastyny. Jeśli nici są rozpuszczalne, zanikają stopniowo w ciągu kilku miesięcy.

Jakie są efekty stosowania nici APTOS?
Bezpośrednio po zabiegu skóra jest ładnie napięta, zmarszczki są wygładzone, zwisające fałdy skórne – uniesione, a owal twarzy skorygowany. Po ok. 3 tyg. od zabiegu stopniowo poprawie ulegają jędrność skóry i jej elastyczność. To rezultat tworzenia się nowego, mocnego rusztowania białkowego.

Zadaj mi pytanie lub umów się na konsultacje. Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.